Alibaba Group подвоїла виручку

Author admin    Category Інтернет-компанії     Tags 5 лет назад
alib

Китайський інтернет-гігант Alibaba Group Holding Ltd. опублікував звіт про результати діяльності за період з липня по вересень. За звітний період дохід компанії склав $792 млн проти збитку у розмірі $246 млн роком раніше.

Виручка компанії Alibaba склала $1,78 млрд, що на 51% вище торішнього результату.

Як повідомлялося раніше, Alibaba готується до первинного розміщення акцій на біржі. За оцінками експертів Wall-Street, ринкова вартість компанії становить $120 млрд. У листопаді минулого року Alibaba заявляла, що поки не прийняла рішення про те, коли і де буде проводити первинне розміщення.

За деякими оцінками, Alibaba є найбільшою у світі платформою електронної комерції. Оборот торгівлі сайтів, що належать компанії, перевищує оборот Amazon.com і eBay Inc. Тим не менш виручка китайської компанії істотно менша, ніж у її американських конкурентів. На китайському інтернет-ринку компанія Alibaba конкурує з Tencent Holdings і Baidu.

Alibaba володіє інтернет-майданчиками Alibaba.com, а так само отримує значну частку прибутку від онлайн-каталогу Taobao Marketplace і Tmall.com, а також платіжної системи Alipay.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково