Новим главою YouTube стане Сьюзан Войджицкі

Author admin    Category Інтернет-компанії     Tags 5 лет назад
suvojdz

Керівник рекламного підрозділу Google Ads і одна з перших співробітниць корпорації Сьюзан Войжицкі очолить сервіс відеохостингу YouTube, повідомляє Bloomberg з посиланням на людей, знайомих з ситуацією.

Войджицкі змінить чинного главу YouTube Салара Камангара, який, як передбачається, перейде на іншу посаду в Google. Камангар зайняв посаду CEO YouTube в 2010 р. До цього керівником сервісу був Чад Херлі. На думку джерел видання, про «великі кадрові призначення» компанія може оголосити в найближчі дні.

45-річна сестра екс-дружина засновника Google Сергія Бріна Сьюзан Войджицкі працює в Google з дня заснування. Фактично саме в гаражі її будинку розташовувалося перше представництво нинішнього IT-гіганта. Сьюзан керує найважливішими для компанії підрозділами — AdWords і AdSense, а також Google Analytics і DoubleClick. Сукупна виручка цих підрозділів у 2012 р. склала $43,5 млрд, а це близько 87% доходу всього інтернет-гіганта.

Відеохостинг YouTube був запущений у 2005 р., а з 2006 р. сервіс належить Google. YouTube відвідує понад 1 млрд осіб. Судячи з усього, в керівництві Google вважають, що ресурс недостатньо монетизований і, як пише marketint.org, реклама, яка розміщується на сторінках ресурсу, здатна приносити набагато більше прибутку, тому призначення Войджицкі може бути виправдане.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково