Google відкрила Chromecast для розробників

Author admin    Category Інтернет-компанії     Tags 5 лет назад
Chromecast

Google в черговий раз змусила переосмислити поняття «відкрита програмна платформа», забезпечивши будь-якому розробнику потенційну можливість транслювати потокове відео через гаджет Chromecast.

HDMI-гаджет Chromecast, пише gajet-x.ru, був представлений в минулому році і став оригінальним відповіддю дорогим смарт-телевізорів і громіздким модулів потокового телебачення. Однак з того часу кількість доступних каналів на Chromecast збільшувалася повільно. Не можна сказати, що пристрій марно. Зрештою, воно «дружить» з Netflix, Hulu Plus і Pandora. Але обіцяної революції ми ще не побачили.

Тепер Google вирішила змінити правила гри. Реліз набору інструментів під назвою SDK дозволить будь-якому постачальнику потокового відео написати додаток для Chromecast. Чим це закінчиться, схоже, не знають навіть менеджери самої Google. Вони обіцяють, що останнє слово буде за ними і величезної кількості недобросовісних мовників ми не побачимо, але важко уявити собі, як компанія зможе обмежити приплив контенту.

Нагадаємо, Chromecast коштує всього $35 і дозволяє без підключення до комп’ютера або функції smart-TV переглядати потокове відео. Дані пристрій отримує безпосередньо від домашньої Wi-Fi-мереж. Крім того, Chromecast компактний. За розміром він трохи більший від звичайного флеш-накопичувача. Підключається до HDMI і USB (або до розетки) одночасно, щоб передавати інформацію та отримувати живлення.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково