Інтернет-магазин Lamoda залучив 10 млн євро інвестицій

Author admin    Category Інтернет-магазини     Tags 5 лет назад
lamoda

Інтернет-магазин Lamoda.ru отримав інвестиції у розмірі 10 млн євро від Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corpotarion; IFC), що входить у групу Світового банку.

Представники Lamoda повідомляють, що інвестиції дозволять компанії продовжити свій розвиток, зберегти позитивну динаміку зростання та підвищити екологічні, соціальні та управлінські стандарти. Вкладення також буде направлено на регіональну експансію онлайн-рітейлера, зокрема на розвиток власної служби доставки Lamoda Express.

Крім того, компанія планує розвивати бізнес і на ринках інших країн. «Всі країни СНД, безумовно, представляють для нас інтерес. У нас вже є досвід успішного запуску проекту Lamoda.kz (запрацював у 2012 р. — прим. timetanks.org), який за короткий час завоював довіру клієнтів і став лідируючим онлайн-магазином одягу та взуття в Казахстані. Подальша експансія на ринки країн СНД є для нас одним з першочергових завдань, однак про подробиці говорити ще рано», — повідомив timetanks.org Нільс Тонзен (Niels Tonsen), CEO Lamoda.

Відзначимо, що менше року тому Lamoda привернула ще більш велику інвестицію, яку також планувала витратити на удосконалення процесів логістики. У червні 2013 р. консорціум інвесторів Access Industries, Investment AB Kinnevik, JP Morgan Chase, Summit Partners і Tengelmann придбали частку в компанії Lamoda за $130 млн.

Зараз каталог інтернет-магазину включає в себе понад 1 млн товарів від приблизно 900 брендів чоловічого, жіночого та дитячого одягу,  пише irisnetwork.net, взуття та аксесуарів. За словами Нільса Тонзена, в 2014 р. перед компанією стоїть завдання збільшити основний асортимент до 2 млн товарів, а кількість ексклюзивних брендів, які не представлені в інших російських онлайн-магазинах, — до 50.

В місяць інтернет-магазин Lamoda відвідують близько 20 млн осіб, серед яких 15 млн є унікальними відвідувачами, повідомляють в компанії. Згідно з аналітичним звітом компанії InSales, Lamoda посіла 4 місце по обороту в Топ-30 інтернет-магазинів Росії.

Міжнародна фінансова корпорація, яка інвестувала в Lamoda, створена в 1956 р. і входить до структури Світового банку. Мета організації полягає в забезпеченні стійкого припливу приватних інвестицій в країни, що розвиваються.

IFC інвестує в банківський сектор, лізинг, інфраструктуру, видобувну та нафтохімічну промисловість, телекомунікації та ІТ, роздрібну торгівлю, охорону здоров’я та інші сектори економіки. Організація ще не представила результати своєї діяльності за 2013 р., проте в 2012 фінансовому році IFC інвестувала в Росію $1,2 млрд. Інвестиційний портфель корпорації в Росії, згідно з даними 2012 р. становив $2,26 млрд — за обсягом інвестицій від IFC Росія займала 4 місце у світі.

Текст російською тут.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково