Інтернет-магазин Softline почав продаж продуктів «Код Безпеки»

softline

Для розвитку корпоративних продажів компанія «Код Безпеки» підписала угоду про співпрацю з інтернет-магазином Softline, в рамках якого магазин Softline стає першим авторизованим центром онлайн-продажів продуктів російського розробника.

Замовники компанії «Код Безпеки» отримують можливість зробити замовлення на сайті інтернет-магазину, оплатити його банківською карткою чи банківським платежем і в найкоротші терміни отримати постачання. Для замовлення і купівлі в інтернет-магазині Softline доступна вся лінійка продуктів російського вендора, повідомили CNews в «Коді Безпеки».

«Тепер наші продукти набагато простіше і зручніше буде купити через інтернет-магазин Softline. Ті замовники, яким потрібна невелика за обсягами постачання, можуть зробити замовлення через сайт в потрібній комплектації, оплатити його звичайним банківським платежем або по карті і одержати його в мінімальні терміни, — розповів Андрій Голов, генеральний директор компанії «Код Безпеки». — Маючи широку мережу представництв не тільки в Росії і країнах СНД, але і по всьому світу, компанія Softline здатна забезпечити високу швидкість обробки замовлення і доставки. Це особливо зручно для наших замовників у регіонах», пише knoxdiggs.com.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково