«Аерофлот» запустив онлайн-продажі страхових продуктів на своєму сайті

Author admin    Category Продажі     Tags 5 лет назад
aeroflot

Національний перевізник «Аерофлот» в партнерстві з компанією «Альфастрахування» запустив на своєму сайті онлайн-продажі страхових полісів для пасажирів. Страховий продукт з фіксованою вартістю створений спеціально для клієнтів авіакомпанії, які при бронюванні або купівлі квитка тепер можуть «в один клік» придбати страховий захист від «Альфастрахування».

Як пише stimulzlall.com, пропонована мандрівникам страхова програма включає захист за розширеним пакетом ризиків, пов’язаних з перельотом. Сформований страховий поліс пасажир отримує в електронному вигляді на вказаний при бронюванні e-mail разом із маршрут-квитанцію електронного квитка, розповіли  в «АльфаСтрахованим».

На даний момент купити страховий поліс можна за допомогою бета-версії нової системи бронювання. Для цього необхідно перейти у відповідний розділ сайту «Аерофлоту», клікнувши на банер «Нова система бронювання» або на закладці «Квиток+страховка», розміщеної на першій сторінці інтерфейсу онлайн-бронювання.

Поліс можна придбати в залежності від класу куплених квитків — як у варіанті «економ», так і «бізнес», які відрізняються нормами розрахунку страхових виплат та обсягом встановлених лімітів. Вартість страховки будь-якого з двох варіантів становить 300 руб., дія страхового захисту поширюється на весь час польоту, включаючи час перебування в аеропортах вильоту і прильоту, а також у транзитних аеропортах. При покупці поліса пасажир авіакомпанії отримує страховий захист на випадок ушкодження, затримки або зникнення багажу, скасування поїздки. Поліс також передбачає надання медичної допомоги при нещасних випадках або раптових захворюваннях в аеропорт або на борту, виплати при затримці рейсу більше ніж на три години і компенсацію витрат при втраті документів.

По темі:  «Добролет» прибрав з сайта напис, який образив «дочку» РЗД

«На початку 2013 року “Аерофлот” і “Альфастрахування” спільно запустили програму комплексного страхування пасажирів. Клієнти “Аерофлоту” отримали можливість, купуючи авіаквиток у власних офісах продажів авіакомпанії, також купити і страховий поліс “на переліт” із захистом по широкому комплексу ризиків. У травні 2013 року продажі даного страхового продукту стартували на всій території Москви і Московської області. У 2014 році покупка поліса буде доступна всім користувачам на основній сторінці сайту aeroflot.ru, — повідомив Дмитро Мигачев директор по партнерським онлайн-продажів компанії «Альфастрахування». — “Аерофлот” — наш стратегічний партнер, і ця співпраця для нас — важливий крок на шляху реалізації плану розвитку партнерських онлайн-проектів в сфері надання послуг для авіапасажирів. За оцінками фахівців, веб-сайт авіакомпанії “Аерофлот” є найбільшим продавцем-ресурсом сегменту online travel в Рунеті. Онлайн-продажі квитків на сайті “Аерофлоту” останні кілька років зростають щорічно на 50-60%, випереджаючи середній приріст сегмента online travel».

Текст російською тут http://www.cnews.ru/news/line/index.shtml?2013/12/17/553749

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково