Клієнтам Softkey доступна оплата покупок через PayPal

Author admin    Category Платіжні системи     Tags 5 лет назад
paypal

Компанія Softkey повідомила про інтеграцію нового способу оплати — PayPal. Таким чином, з сьогоднішнього дня, при здійсненні покупки в Softkey, клієнти інтернет-супермаркету можуть вибрати і використовувати PayPal.

«Інтеграція наших технологічних платформ почалася відразу ж після приходу PayPal на російський ринок. Її вдалося швидко реалізувати за рахунок гнучкості обох платформ та обопільного прагнення у швидкому запуску проекту», — повідомив timetanks.org Фелікс Мучник генеральний директор Softkey.

PayPal відомий як зручний спосіб переказу грошових коштів. Платіжна система проста у використанні: досить прив’язати банківську картку Visa, MasterCard або Maestro до свого рахунку, і переказ грошових коштів при здійсненні покупки буде проводитися автоматично, розповіли в Softkey.

Крім того, клієнтам інтернет-магазину не доведеться щоразу вводити дані своїх банківських карт, що дозволить забезпечити безпеку їх грошових коштів на своїх рахунках. А програма захисту покупців допоможе повернути кошти при неотриманні товару або отримання його в неналежному вигляді, підкреслили в компанії.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково