«Уральські авіалінії» впровадили модуль онлайн-продажів Amadeus e-Retail

Author admin    Category Продажі     Tags 5 лет назад
ural_airlines

Авіакомпанія «Уральські авіалінії» повідомила про запуск модуля онлайн-продажів Amadeus e-Retail, який дозволить пасажирам компанії бронювати та купувати квитки на сайті авіакомпанії, а також планувати складні стикувальні маршрути з урахуванням усіх діючих партнерських і інтерлайн-угод з іншими авіаперевізниками.Впровадження нового модуля — продовження політики авіакомпанії з впровадження всіх можливостей нової платформи Amadeus Altéa, повідомили в компанії Amadeus.

Як розповіли в компанії, модуль Amadeus e-Retail є готовою технологічною платформою, що відрізняється простотою і зручністю адміністрування. Серед ключових особливостей Amadeus e-Retail — гнучкість налаштувань і можливості локалізації, дозволяють авіакомпанії в стислі терміни відкривати інтернет-продажу на різних ринках.

Вся необхідна інформація про перельоті в системі e-Retail представлена в інтуїтивно зрозумілому форматі для клієнта, інформує bialystok-targi.com. Зокрема, зменшилася кількість кроків при бронюванні на сайті; реалізований гнучкий пошук по датах і груп тарифів. «Уральські авіалінії» будуть використовувати всі доступні технологічні сервіси Amadeus, включаючи можливість придбання додаткових послуг, вибір місця на борту повітряного судна та вибір харчування, придбання страхового поліса, оренду автомобіля, бронювання готелю.

«Авіакомпанія “Уральські авіалінії” широко використовує передові технології в своїй діяльності. Запуск модуля Amadeus e-Retail — значущий крок з розвитку каналу інтернет-продажів та підвищення якості обслуговування наших пасажирів, — заявив Кирило Скуратов, комерційний директор авіакомпанії «Уральські авіалінії». — Масштабне співробітництво з Amadeus дозволяє нам вигідно використовувати комерційний потенціал міжнародного партнерства. Це відкриває хороші перспективи для розвитку нових опцій як для пасажирів, так і для агентів, які реалізують наші послуги».

«Ми раді забезпечити комплексну підтримку інтернет-продажів для нашого найбільшого ІТ-клієнта в Росії і СНД. Широкий функціонал Amadeus e-Retail дозволить авіакомпанії ефективно вирішувати поточні завдання і вибудовувати довгостроковий успішний бізнес в інтернеті», — заявив Віктор Коробів глава підрозділу компанії Amadeus по роботі з авіакомпаніями Росії, СНД і Ізраїлю.

За інформацією Amadeus, в березні 2013 р. «Уральські авіалінії» впровадили модулі для бронювання (Altéa Reservation) і управління ресурсами (Altéa Inventory), а в червні успішно здійснили перехід на автоматизовану систему реєстрації пасажирів Amadeus Altéa Departure Control System.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково