Пошуковик «Яндекс» почав конвертувати долари і євро у біткойни

Author admin    Category Платіжні системи     Tags 5 лет назад
bitko

«Яндекс» почав демонструвати в результатах пошуку курс електронної валюти Bitcoin у відношенні до долара США, євро або британському фунту стерлінгів, повідомили у компанії «Яндекс».

Російський інтернет-пошуковик «Яндекс» почав демонструвати в результатах пошуку курс електронної валюти Bitcoin у відношенні до долара США, євро або британському фунту стерлінгів, повідомили у компанії «Яндекс».

Біткойн (Bitcoin) — віртуальна валюта, яка з’явилася в 2009 році. Біткойни можуть використовуватися для електронних фінансових операцій, включаючи покупку в інтернет-магазинах реальних товарів або послуг. Крім того, існує можливість обміняти біткойни на одну з традиційних валют через майданчики для торгів або обмінні пункти. Для підтримання працездатності та захисту цієї платіжної системи використовуються криптографічні методи, аналогічні до механізмів шифрування державних порталів, банків, соцмереж та інтернет-магазинів.

За словами розробників, якщо користувач задасть в пошуковику «Яндекс» запити формату [курс біткойна] або [вартість біткойна], то прямо під пошуковим рядком він побачить конвертер, який покаже, скільки доларів, євро або фунтів варто потрібно за певну кількість біткойнів за актуальним курсом. Наприклад, на даний момент курс біткойна — 715,7 долара США або 519,95 євро. Аналогічний конвертер «Яндекс» використовують і для всіх основних офіційних валют.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково