Nokia скоротила чистий збиток в 2013 році в п’ять разів — до 615 млн євро

Author admin    Category Продажі     Tags 5 лет назад
nokia

Фінська компанія Nokia, у 2013 році скоротила чистий збиток, що припадає на акціонерів компанії, в 5 разів — до 615 мільйонів євро з 3,1 мільярда за підсумками 2012 року, повідомила компанія.

Збиток в перерахунку на акцію у звітному періоді склав 0,17 євро проти збитку в 0,84 євро в 2012 році.

Річна виручка компанії склала 12,7 мільярда євро, знизившись на 17,5% порівняно з аналогічним показником річної давності.

Чистий збиток Nokia за підсумками четвертого кварталу склав 25 мільйонів євро проти 193 мільйонів євро прибутку за той же період 2012 року. Збиток в перерахунку на акцію у звітному періоді склав 0,01 євро проти прибутку 0,05 євро в жовтні-грудні 2012 року. Виручка компанії склала 3,47 мільярда євро, знизившись на 21%.

Порівняння Нокіа і Самсунг — відеоогляд

«Четвертий квартал став поворотним в історії компанії. Отримавши в листопаді підтримку акціонерів з питання продажу мобільного підрозділу, ми працюємо над формуванням подальшої стратегії компанії. Ми очікуємо, що угода дозволить істотно поліпшити показники прибутку після закриття», — сказав виконуючий обов’язки гендиректора Nokiа Рісто Сииласмяя (Risto Siilasmaa).

Microsoft домовилася з Nokia про покупку підрозділу Devices&Services, що виробляє смартфони і супутні продукти, на початку вересня, пише htinfo.ru. Сума угоди склала 5,44 мільярда євро, в які включені 1,65 мільярда євро за патенти Nokia. Компанії заявляли, що планують завершити операцію в першому кварталі 2014 року після отримання дозволу від акціонерів і від регуляторів країн, ринки яких їх діяльність має суттєвий вплив.

Текст російською тут.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково