Названі популярні інтернет-магазини електроніки в Однокласники: Ельдорадо та Алло

Author admin    Category Інтернет-магазини     Tags 5 лет назад
imagkomp

Жодна сучасна людина не уявляє свого життя без великої кількості гаджетів і різноманітних пристосувань, істотно полегшують життя. У зв’язку з цим, в Україні успішно працює досить велика кількість гіпермаркетів, що займаються продажем всієї електронної техніки-від мобільних телефонів, до холодильників і кондиціонерів.

В соціальній мережі «Однокласники» існує багато груп, присвячених тому чи іншому подібному гіпермаркету, в якій зібрані його прихильники, які вважають за краще здійснювати покупки лише в даному магазині.

Які ж найбільш популярні гіпермаркети з продажу техніки за версією користувачів сайту Odnoklassniki.ru, розбиралися аналітики розділу «Новини соціальної мережі Однокласники» інтернет-магазину ОМУТ.

«Ельдорадо» і «Алло» — кращі гіпермаркети електроніки в соціальній мережі «Однокласники».

Для визначення популярності гіпермаркетів електроніки в соцмережі «Одноклассники.ру»аналітики «Біржового лідера склали рейтинг груп, що належать до того чи іншого магазину, і отсортировали його за кількістю учасників у групі.

На першому місці виявився гіпермаркет «Ельдорадо», у групі налічується 27297 учасників. Велика російська торговельна мережа, яка станом на 2012 рік займає друге місце в СНД за обсягом продажів побутової техніки і електроніки.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково