Найчастіше росіяни купують в кредит телевізори

Author admin    Category Дослідження, Продажі     Tags 8 лет назад
1-TV-front

Згідно з даними дослідження РБК.research «Споживча поведінка на російському ринку споживчого кредитування 2014», покупки товарів у розстрочку з залученням банківського кредиту здійснюють 6% опитаних росіян у віці від 18 до 54 років, які проживають у російській містах з чисельністю населення понад 100 тис.  осіб.  Причому серед опитаних жінок значення даного показника становить 7,4%, тоді як серед чоловіків — лише 4,4%.

Частіше від інших споживчі кредити на покупку товарів у розстрочку беруть жителі російських міст-мільйонерів (крім Москви і Санкт-Петербурга), а також жителі відносно невеликих російських міст з чисельністю населення від 100 до 500 тис. осіб.

Найбільш часто привабливим товаром у розстрочку з залученням банківського кредиту є телевізори, які відповідно купили 22,7% опитаних росіян, які користувалися послугами банківського кредитування при здійсненні покупок різних товарів в роздрібних магазинах.

Також досить часто за допомогою банківської кредитної розстрочки купуються такі товари, як: меблі та предмети інтер’єру, смартфони, ноутбуки, пральні машини та холодильники.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково