Споживачі почали концентруватися на товарах першої необхідності

Author admin    Category Закордонні магазини, Продажі     Tags 5 лет назад
tovperv

На початку року група Auchan помітила зниження купівельної активності в Росії, повідомляє газета «Ведомости» з посиланням на директора петербурзького гіпермаркету Auchan Dybenko П’єра Диевара.

За його словами зниження пов’язане з тим, що у покупців стало менше грошей, вони почали ретельніше ставитися до вибору продуктів і концентруватися на продуктах першої необхідності.

На початку тижня група Auchan опублікувала річний звіт, згідно якому чистий прибуток компанії в 2013 році збільшилася на 19, 3%, склавши 767 млн євро. Зростання консолідованого товарообігу групи, збільшеної на 3,4% до 48, 077 млрд євро, забезпечили підрозділи компанії, що працюють у Центральній і Східній Європі, а також в Азії, чий товарообіг виріс на 11, 1%. У Франції цей показник знизився на 1, 1%, у Західній Європі — на 2, 8%.

У минулому році рітейлер відкрив 96 гіпермаркетів, включаючи шість гіпермаркетів в Росії. Цей формат приносить компанії основні доходи: в минулому році виручка гіпермаркетів компанії склав 38 млрд євро, що на 3, 9% більше, ніж роком раніше. Також в 2013 році Auchan відкрив 45 супермаркетів, в тому числі 26 у Росії.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково