Чужими руками сайт загрібати

«Попит на наші послуги дуже сильно підвищився в останні місяці,- розповідає виконавчий директор KupiVIP E-Commerce Services Мирослав Зубачевский. — Раніше, коли ми шукали партнерів, ми отримували багато відмов, зараз ситуація діаметрально протилежна: нам доводиться відмовляти».

E-Commerce Services — це підрозділ одягового інтернет-холдингу KupiVIP, яке створює і підтримує незалежні магазини. За 2011-2012 роки він запустив десять проектів. Основні клієнти — одежні рітейлери: Adidas, Tom Tailor, Mexx і ще кілька відомих транснаціональних компаній, які не дозволяють себе називати (публічно вони кажуть, що створили інтернет-магазини самостійно). Цього року мають відкритися вже дев’ять проектів, зокрема для одежних марок Karen Millen і Motivi. Конфлікту інтересів вдається уникнути: наприклад, на офіційному сайті Karen Millen будуть продаватися нові колекції, а на KupiVIP — минулі колекції зі знижками.

E-Commerce Services забезпечує партнерам ІТ-платформу, приймання та обробку замовлень, call-центр, складське зберігання та інші послуги, необхідні для онлайн-торгівлі. За це рітейлери платять 20-25% своїх інтернет-продажів. Торгівля E-Commerce Services приносить KupiVIP чверть виручки (оцінювалася в минулому році в $350 млн), тобто близько $90 млн. не Дивно, що в 2013-му схожі підрозділи з’явилися в оператора каталожної торгівлі Otto Group і Ozon.ru.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково