Особливості електронної комерції в одяговому сегменті

Author admin    Category Дослідження, Інтернет-магазини     Tags 8 лет назад
odezd

«Провідні одягові мережі в останні роки проводили активну експансію — деякі відкрили навіть більше точок, ніж потрібно,- вважає керуючий директор консалтингової компанії Esper Group Дарина Ядерна.— Тепер, коли можливості зростання в офлайні обмежені, вони активніше займаються онлайном». При цьому Ядерна вважає, що одежні компанії могли б розібратися з онлайн-продажами самостійно, але не вірять у свої сили.

Ціни в онлайні зазвичай на 5-10% нижчі, але частіше не це приваблює покупців, а зручність покупки. Тим не менше поки інтернет-продажі займають у виручці одежних марок в середньому лише 2%. У майбутньому ситуація може змінитися. Зокрема, віце-президент корпорації Sela Едуард Остроброд нещодавно заявив, що протягом трьох років хоче довести частку інтернет-продажів до 20% (СФ N7/2013). Але скласти конкуренцію нинішнім лідерам e-commerce, як це відбулося в сегменті електронної та побутової техніки, де «м. Відео» і «Ельдорадо» перетворилися у великих онлайн-гравців, одежні мережі навряд чи зможуть. Вони являють монобрендову продукцію, а значить, їх асортимент свідомо обмежений. Єдине, чого варто побоюватися KupiVIP і Ozon, так це того, що, відчувши смак до електронної торгівлі, офлайнові рітейлери займуться нею без посередників.

Борис Овчинников, співвласник Data Insight:
— Якщо рітейлер до 2012-2013 років не обзавівся своїм інтернет-магазином, швидше за все, він вже вирішив: створення онлайн-каналу власними силами для нього надто морочливо і невигідно. Такі рітейлери надовго або назавжди залишаться клієнтами компаній, що пропонують готові рішення в сфері e-commerce.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково