Оренбурзький потік

До кризи Владислав Колмагоров володів рекламним бізнесом в Оренбурзі, займався виробництвом реклами. Отримував підтримку від держави — за інноваційність (першим завів високотехнологічне обладнання), брав участь у проектах місцевого бізнес-інкубатора. Але після кризи робота встала. Рік протягнули на старих клієнтах і держконтрактах, а потім Владислав зрозумів, що треба шукати щось нове. Разом з дружиною сів за вивчення каталогу бізнес-франшиз і побачив пропозиція від компанії СДЭК відкрити філію кур’єрської служби. Підкупили невисока ціна франшизи (60 тис. руб.) і прийнятний обсяг вкладень: всі витрати по переобладнанню офісу, навчання вклалися в 200 тис. руб.

«Ідея здалася перспективною»,- говорить Колмагоров. У вересні 2010 року над колишнім офісом рекламного агентства з’явилася вивіска «СДЭК-Оренбург». Вже через два місяці Колмагоров повернув свої вкладення.

Владислав каже, що вчасно помітив хвилю e-commerce. «Ще в 2010 році інтернет-магазинах ніхто не приділяв особливої уваги. Тарифи на доставку пропонувалися високі, а накладні, які були потрібні інтернет-магазинах, не готували»,- згадує він. Коли в Оренбурзі стали з’являтися перші інтернет-магазини, Колмагоров розробив власні тарифи, головне — перераховувати в головну компанію «партнерські» відрахування (частиною прибутку він був готовий поступитися), допрацював документацію та процедури.

Сьогодні 70% його бізнесу припадає саме на роботу з e-commerce. Ще кілька років тому левову частку у цьому напрямку займали московські проекти, але з появою місцевих гравців пропорція дзеркально змінилася. Сьогодні «СДЭК-Оренбург» обслуговує близько 7 тис. вихідних і 1,5 тис. вхідних відправлень в місяць. Місячна виручка, за словами Колмагорова, давно перевалила за 1 млн руб. Попереду Владислав бачить виключно райдужні перспективи: «Ми ще не почали копати, а бізнес вже росте на 50-70% в рік». Колмагоров згадує, що, коли сам возив посилки в аеропорт, бачив величезні обсяги вантажів проходять там. «Е-commerce розвивається шаленими темпами. Нам роботи вистачить»,- упевнений він.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково