Пошта Сибіру

Компанія Колмагорова — один із сотні франчайзі, завдяки яким СДЭК кілька років тому почала експансію на ринок b2c — виконання замовлень з інтернет-магазинів. У серпні цього року СДЭК обслуговувала близько 6 тис. відправлень в день, за 2013 рік кількість доставок в b2c-напрямку, за прогнозами генерального директора компанії Леоніда Гольдорта, складе близько 2 млн штук.

«За цей рік загальний обсяг бізнесу виріс на 50%, а b2c-напрямок — в шість разів»,- говорить Гольдорт. У 2000 році він з партнером відрив в Новосибірську інтернет-магазин і почав вибудовувати під нього кур’єрську службу. З магазином не склалося, зате СДЭК входить сьогодні у вищу лігу російських кур’єрських компаній.

Вийшовши за межі Новосибірська, компанія відкрила два десятки відділень, але зіткнулася з тим, що ними складно керувати. На допомогу прийшов франчайзинг. Зараз у компанії 24 власних відділення, 102 франчайзі, у наступному році планують залучити ще 100 партнерів. Доставка вантажів і документів все ще дає компанії 70% доходів. Але за темпами зростання з e-commerce ніщо не зрівняється, запевняє Гольдорт.

За оцінками Національної асоціації дистанційної торгівлі (НАДТ), в 2012 році в Росії було доставлено 107 млн посилок. Виходячи з цієї оцінки, у СДЭК поки лише 3% ринку. «Є за що боротися,- погоджується Гольдорт.- Ринок пухкий, всі гравці в самому початку шляху». В наступному році СДЭК планує залучити 100 нових франчайзі і кратно збільшити охоплення. Правда, не він один.

2 млрд посилок доставляє за рік німецька поштова служба Deutsche Post, це близько 20 посилок на одну людину. В Росії цей показник дорівнює 0,7

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково