Особливості роботи інтернет-магазинів з електронними грішми

Цінові війни в Інтернеті

Електронні гроші. Тут є важливий момент. Якщо ви зараз відкриєте сайт Яндекс.Денег і зайдете в розділ «Електроніка», то ви побачите там 38 магазинів, які приймають Яндекс.Деньги. Як ви думаєте, скільки насправді магазинів, які торгують електронікою, Яндекс.Деньги приймають? Сотні. Але на сайті згадані тільки 38. Чому? Тому що ці 38 мають прямий договір. Це той самий випадок, коли прямий договір може бути дуже корисний — інформація про вас є на сайті системи. Хоча зазвичай прямий договір, будемо чесні, не дає особливої вигоди, тим не менш, нам він дає додаткові переходи і покупки.

Можливі партнерські програми просування з системою електронних грошей. Ми пробували, працює так собі, але мабуть, все залежить від того, що у вас за бізнес і яка саме акція.

Приймати електронні гроші безпосередньо не обов’язково вигідно. У нас, наприклад, була така ситуація. Система безпосередньо після довгих переговорів запропонувала умови гірші, ніж запропонував агрегатор. Загалом, зрозуміло, чому — агрегатор хотів отримати нас як клієнта, і він нас отримав.

Однак у роботи з системою електронних грошей безпосередньо (а не через агрегатора) є один важливий плюс. Коли клієнт натискає кнопку і переходить на сторінку оплати, там написано, кому він оплачує. Зазвичай це назва агрегатора. Але якщо ви працюєте безпосередньо, там написано назва вашого магазину. У нас був випадок, коли ми почали приймати оплати за однією з систем через агрегатора — і в результаті цієї системи на 20% скоротився обсяг оплат. Підозрюю, що, коли клієнт не бачить, що він платить саме вам, у нього знижується довіра і він може передумати.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково