Ключові переваги роботи інтернет-магазинів з різними фінансовими організаціями

eld

Які переваги співпраці з різними організаціями?

Почнемо з банків. При співпраці з ними можлива гарна комісія при прийомі банківських карт. Багато великі компанії підключають безпосередньо еквайринг того банку, від якого у них багато платежів. Наприклад, Ощадбанк, ВТБ. Однак це непросто і довго — на укладення договору може піти два-три місяці. Слід зазначити, що банки будуть співпрацювати не з кожним інтернет-підприємством: є і власна перевірка, і технічні вимоги до сайту.

Зате банки часто надають цікаві додаткові сервіси.

Читайте також: У покупців інтернет-магазинів і супермаркетів зайвих грошей вже немає

Як проходить оплата картою через Інтернет? При оформленні замовлення, якщо ви обрали спосіб оплати кредитною карткою, вам відразу пропонують перейти в інтерфейс оплати, ввести дані і прийняти свою карту.

Іноді буває так, що товару немає в наявності, і ми це вказуємо на сайті. Часто клієнти вирішують, що можуть зачекати, і замовляють товар, якого зараз немає. Вони авторизують свою карту, на карті блокується певна сума, а далі банк надає інтернет-магазину можливість прийняти рішення: підтвердити цей платіж, прийняти ці гроші або скасувати авторизацію. В останньому випадку фактично операції з переказу коштів не відбувається — вони просто розблоковуються. Не відбувається і списання комісії. Про цю можливість мало хто знає, але ми користуємося цим сервісом, він дуже зручний.

Багато банків надають так званий White Label, коли при введенні даних банківської картки клієнт не бачить «чужого» інтерфейсу, і думає, що постійно знаходиться на вашому сайті. Це теж корисна функція: людей часто насторожує, коли для проведення оплати їх переводять з сайту інтернет-магазину ще куди-небудь.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково