9 пунктів, які потрібно перевірити при підключенні до агрегатора платежів

Author admin    Category Електронні гроші, Платіжні системи     Tags 5 лет назад
platez

Я склав невеликий чек-лист — що вам потрібно перевірити, коли ви підключаєтеся до агрегатору або системи електронних грошей. Отже, послідовно перевірити:

1. Скільки способів оплати з перерахованих вище дозволяє приймати система.

2. Типи прийнятих кредитних карт і системи захисту.

3. Розмір комісії. Порада одна: торгуйтеся. Не бійтеся, дуже багато провайдерів, які обслуговують інтернет-платежі, можуть дозволити собі змінити умови.

4. Важливий момент: комісія може стягуватися не тільки вас, але і з клієнта. Іноді про це замовчується. Наприклад, вам кажуть, що комісія 3%, а потім з’ясовується, що вони беруть з клієнта 2% у момент оплати.

5. Терміни та умови виплат. У нас була ситуація, коли ми міняли юрособа і переукладали договір. Партнери підсунули нам договір. Ми навіть не стали його читати, а потім з’ясувалося, що тепер ми будемо отримувати гроші один раз в місяць. Це була приголомшлива новина. І найголовніше, що старий договір вже був розірваний, повернутися до старих умов було неможливо. Так що обговорюйте терміни і умови виплат і намагайтеся стояти на своєму.

6. Легкість IT інтеграції системи з вашим сайтом. Якщо ви не розбираєтеся в IT — дайте завдання перевірити цей пункт вашому програмісту.

7. Юзабіліті інтерфейсу. Звучить серйозно, але перевірити нескладно. Ви питаєте, які магазини приймають платежі за допомогою цього сервісу, йдете і пробуєте, як це працює. Питання зручності дуже важливий, особливо для користувачів, які не звикли до складнощів. Сучасний юзер хоче, щоб все було легко і просто, як у «ВКонтакте»: щоб сама все завантажилося, все було зрозуміло і кнопочки великі.

8. Робота техпідтримки. Спробуйте додзвонитися до служби техпідтримки, перевірте, як вона працює. Задайте дурне питання. Як швидко ви отримаєте на нього розумний відповідь?

9. Терміни та умови повернень по всіх способів оплати.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково