Зарубіжні інтернет-магазини створюють проблеми «Пошті Росії»

Author admin    Category Доставка інтернет-покупок     Tags 5 лет назад
poros

Зарубіжні інтернет-магазини створюють проблеми «Пошті Росії». Російські інтернет-торговці зобов’язані сплачувати мита на імпорт і додавати до вартості товарів ПДВ. Завдяки лазівкам в оподаткуванні зарубіжні інтернет-рітейлери таких навантажень позбавлені: товари на суму, що не перевищує 1000 євро, дозволено ввозити без сплати податків.

Таким чином, речі, куплені громадянами Росії в інтернет-магазинах за кордоном, де навіть ціна на санки прийнятна, обходяться їм в рази дешевше. Гендиректор інтернет-магазину KipiVIP.ru Оскар Хартманн заявив, що подібна несправедливість являє довгострокову економічну загрозу: втрату податків і перешкоди для розвитку місцевого рітейлу.

У той же час, центральний філія ФГУП Єкатеринбурга ця проблема поки обходить стороною. Через відсутність автоматизованого сортувального центру вся міжнародна кореспонденція надходить у місто через Москву. Представник керівництва свердловського філії «Пошти Росії» Анни Первушиною повідомляє, що обсяг міжнародних відправлень зростає з кожним роком, і, щоб справлятися з цим потоком, підприємству потрібна серйозна модернізація.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково