Біткойн. Як це працює

Author admin    Category Електронні гроші, Платіжні системи     Tags 5 лет назад

Цю валюту намагаються заборонити Росія і Китай. Її курс за рік виріс на 9500%, але в будь-який момент здатний впасти в декілька разів. З допомогою цих грошей можна оплатити буквально все: від піци до авіаквитків.

Мова про біткойни — віртуальні гроші, про які в останні місяці говорять більше, ніж про провідних світових валютах. Хто і навіщо придумав біткойни зможуть віртуальні гроші «вбити» долар, євро та рубль?

Боротьба з контролем

Біткойн — це нематеріальна цифрова валюта, про яку більше можна дізнатися на http://cutprice4u.net/rahunok-na-bity-i-bajty.html, і платіжна система в одному флаконі. Ви не можете потримати ці гроші в руках, але можете користуватися ними у децентралізованій онлайн-мережі, і навіть здійснювати покупки в онлайн-магазинах. Передача біткойнів від одного користувача до іншого — це, по суті, пересилання зашифрованих даних.

Насправді в створенні віртуальної валюти немає нічого революційного. Рух шифропанків — схиблених на анонімності і криптографії програмістів — зародився на початку 90-х років. Ще до біткойнів програмісти робили спроби створити кріптовалюти. Але то в них було занадто багато недоліків, то рівень недовіри до справжнім фінансовим ринкам ще не був настільки високий.

Головна претензія шифропанков до існуючої фінансової системи — навіть не те, що в ній панує жага наживи. Найгірше, що в ній людина опиняється під повним контролем. Контроль за особовими рахунками громадян — відмінний інструмент управління людьми. При цьому держави можуть управляти курсом, влаштовувати валютні війни і безконтрольно друкувати гроші.

Саме недовіру до сучасної світової фінансової системи стало причиною створення біткойнів. Її автором у 2009 році став японець Сатоши Накамото. Він ніколи не з’являвся на публіці, спілкувався тільки по електронній пошті, а навесні 2011 року і зовсім зник. Про нього до цих пір майже нічого не відомо. Немає навіть упевненості, що це реально існуюча людина. В інтернеті циркулюють як мінімум п’ять версій про те, хто насправді розробив криптовалюту, причому не виключено, що це колектив авторів.

Джерело фото:  http://www.retail.ru.images.1c-bitrix-cdn.ru/upload/resize_cache/iblock/9b3/200_160_2/bitcoin.jpg

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково