Чи існують універсальні рекомендації та алгоритми онлайн-торгівлі

Author admin    Category Інтернет-магазини, Продажі, Рітейл     Tags 5 лет назад
lamoda

Універсальні рекомендації та алгоритми дій для просування в онлайн просторі описати складно. Все залежить від цілей компанії при створенні каналу інтернет продажів: чи буде це тільки маркетингова підтримка бренду або буде стояти конкретне завдання по досягненню прибутку. Дмитро Андрияшкин, засновник соціальної мережі Butik2.ru підкреслив: «Існує багато каналів просування сайтів інтернет-магазинів в Рунеті, в якихось ситуаціях ефективно працюють одні, в деяких — інші. Крім того, є індивідуальні стратегії роботи з кожним каналом. Я вважаю, що на кожну задачу треба залучати певного фахівця, щоб керівники бізнесу думали про продажі, про маркетинг, а не сиділи ночами, розбираючи програмістську термінологію. Головне знайти і вибрати професіоналів».

Забезпечення сервісу в інтернет-продажах також важливе завдання, реалізовувати яку можна по-різному, при цьому важливо зберегти клієнтоорієнтованість як конкурентна перевага компанії в умовах жорсткої конкуренції. Наприклад, компанія Lamoda збирає замовлення на складі не менш ніж за 4 години після заклади заявки і доставляє його в максимально короткі терміни, якщо обрана опція доставки товару. Для цього компанія створила свої власні служби і досягла того рівня сервісу, який на поточний момент вимагає покупець. «Перш за все, ми думаємо про кінцевому ефекті. Вартість наших сервісів для нас не так важлива. Наша мета — задоволеність клієнтів, їх лояльність, прихильність і повернення до нас при наступній покупці», — розповіла про досвід компанії Інара Мухамедова, віце-президент Lamoda.

Хоча, згідно з опитуваннями, половина населення країни хоч раз здійснювала покупки в інтернеті, традиційний шопінг залишається як і раніше популярний. Багатьом покупцям досить складно вибирати і купувати одяг та взуття, не помацавши і не примірявши в реальному примірювальній. Тому інтернет-продажу в fashion-рітейлі розвиваються паралельно з традиційною торгівлею, і навряд чи поступляться їй лідируючі позиції. Однак на сьогоднішній день симбіоз цих двох каналів продажів є найбільш ефективним і життєстійким точки зору рітейлу.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково