Що чекає ринок електронної комерції в 2014 році

Author admin    Category Інтернет-магазини, Продажі, Рітейл     Tags 5 лет назад
platez

У грудневому посланні Федеральним зборам онлайн-торгівлю зауважив Володимир Путін. Чим це загрожує ринку?

Те, що правила гри на ринку інтернет-комерції вже не будуть колишніми, стало ясно після грудневого послання Володимира Путіна Федеральним зборам. Президент запропонував відрегулювати інтернет-торгівлю, щоб знайти гроші на житло для молодих сімей. «Знаю, що за ініціативою фіскальних органів уряд готує пропозиції щодо впорядкування інтернет-торгівлі. Це теж могло б стати одним з джерел коштів для розвитку інженерної інфраструктури», — сказав Путін.

Абстрактна ініціатива президента стала неприємним сюрпризом для гравців ринку, яким ніякого «впорядкування», за їх словами, не потрібно. А потребують вони вирішення реальних проблем галузі.

Вихід з тіні

З 30 000 компаній, які працюють на російському ринку інтернет-торгівлі, понад 80% не сплачують ПДФО і соціальні внески. «Незаконні підприємці купують товар оптом під видом фізичних осіб і потім перепродують його за низькою ціною, не сплачуючи ні ПДВ, ні мита, — пояснює виконавчий директор Асоціації компаній інтернет-торгівлі (АКІТА) Віталій Жигулін. — А сумлінним учасникам ринку, щоб конкурувати в таких умовах, доводиться виводити компанії за кордон або йти в «сіру» зону».

Втрати держави в цьому випадку нескладно підрахувати, кажуть у АКІТА: у 2013 році держава недоотримала 15-20 млрд рублів від незаконного ввезення товарів (при прогнозованому обсязі ринку транскордонної торгівлі в 130 млрд рублів) і ще 8-10 млрд рублів — унаслідок ухилення від сплати ПДФО.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково