Як почати бізнес-онлайн, якщо у Вас нічого немає?

Author admin    Category Інтернет-компанії     Tags 5 лет назад
Як почати бізнес-онлайн

Стаття детально описує необхідні організаційні заходи, які доступні . Ви повинні знати всі кроки, щоб запускати свій перший Інтернет-магазин в мережі.

Отже, почнемо нашу розповідь. Якщо Ви тільки починаєте в он-лайн бізнес продажу зовсім недавно, і сповнені ентузіазму подолати будь-які перепони — ця стаття для Вас.

Мінімальні вимоги, щоб почати:

Припустимо, у вас є персональний комп’ютер, доступ до мережі Інтернет, є також товар, які Ви можете продавати своїм потенційним клієнтам.

Тепер, Ви хочете збільшити свої обороти з продажу товарів за рахунок відкриття Інтернет-магазину. Чому відкривати, для чого відкривати Інтернет-магазин, що з себе представляє цей «звір» — ви можете ознайомитися в нашій статті.

Наше ж завдання, пояснити, що Вам потрібно, щоб почати.

Крок 1 — Інтернет-магазин.

Для того, щоб продавати товари — потрібно створити, або краще купити готовий і налагоджений механізм для продажу. Перш за все, Вам потрібен робочий «движок» Інтернет-магазину. Будь-який Інтернет-магазин повинен складатися з декількох частин — це вітрина і система управління магазином — адмін-панель.

Плюси покупки вже готового магазину — це те, що ви купуєте вже зроблений і налагоджений механізм, а не чекайте, що може виникнути у вас в ході розробки. Додатково, Ви отримуєте підтримку — адже продавці здійснюють підтримку своїх клієнтів на весь час життя проданого Інтернет-магазину.

Крок 2 — Доменне ім’я.

Як будь-віртуальний будинок наш новий Інтернет-магазин буде мати свою адресу в Мережі. Хороша новина, що цю адресу Ви можете отримати в подарунок —  якщо Ви купите Інтернет-магазин. Гарне доменне ім’я — це не тільки місце, де буде розташовуватися ваш магазин — це також половина успіху ваших продажів. Воно має спливати в пам’яті ваших потенційних клієнтів, коли вони захочуть зробити покупку.

Хитро-мудрий процес реєстрації домену і прив’язки його до сервера — ми беремо на себе — тому вам не потрібно турбуватися, як потрібно все налаштувати. Особливо хочеться зауважити, домен реєструється на Вас, як власника, що іноді дозволяють собі недобросовісні виконавці.

Крок 3 — Хостинг.

Що таке хостинг? Це сервер, або великий комп’ютер, постійно підключений до мережі Інтернет, де буде розташовуватися Ваш Інтернет-магазин.Пропонуються зручні тарифні плани хостингу для наших клієнтів.  Хороші сервери фізично знаходяться в США, тому там забезпечують швидкісні канали і зручні умови роботи 24 години на добу.

Оплата.

Ви можете сплатити такі послуги поетапно.
Перший Аванс — 50 % від вартості. Після отримання Вашої оплати — розробники реєструють домен, налаштовують хостинг, і встановлюють Інтернет-магазин.

Після цього ви сплачуєте наступні 50 %.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково