Розробник CRM системи для T-Trans удосконалив функціонал

Author admin    Category Логістика     Tags 5 лет назад
T-Trans удосконалив функціонал контролю маршруту

В CRM для автоперевезень T-Trans вдосконалені функції контролю маршруту. В оновленій системі менеджер може контролювати перевезення не тільки в початковій і кінцевій точці руху, але і в проміжних пунктах.

Функціонал системи збудований таким чином, що менеджер самостійно вбиває в CRM маршрут виконання замовлення перевезення і самостійно виставляє в кожному виділеному пункті завдання і нагадування. Наприклад, коли з часу водій повинен знаходитися в точці погранпереходу, менеджер повинен подзвонити йому, переконатися про своєчасне прибуття і зазначити в системі факт перетину кордону. У той же час, це дає можливість інформувати замовника про процесі перевезення.

«Раніше в системі була можливість контролю водія тільки в пункті відправлення та у кінцевому пункті. Таким чином, менеджер, а відповідно і замовник дізнавалися про затримку вантажу вже по факту, коли уникнути фінансових втрат практично неможливо. Оновлений функціонал вирішує цю проблему, завдяки чому компанія-перевізник стає більш клієнтоорієнтованою», — повідомляє керівник компанії «Бізнес технології» Дмитро Гаврилов.

Рішення для автотранспортних і логістичних компаній T-Trans розроблено на платформі Terrasoft CRM і дозволяє працівникам компанії автоматизувати облік заявок клієнтів на послуги перевезення вантажів, експедирування та вибору спецтехніки.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково