Ринок медійної інтернет-реклами виріс наполовину

Author admin    Category Дослідження     Tags 5 лет назад
Ринок медійної інтернет-реклами виріс наполовину

Згідно з підсумковими висновками експертів Інтернет асоціації України, обсяг ринку медійної інтернет-реклами у країні за 2013 рік склав 916 млн. гривень. Експерти відзначили, що ринок виріс за рік на 54%, при цьому темпи зростання і не думають падати.

Фахівці Інау продовжують підбивати підсумки 2013 року для інтернет-ринку України. Згідно з останніми підрахунками, ринок медійної реклами за минулий рік досяг обсягу в 916 млн. гривень. Прогнози деяких експертів, які ставили на зростання ринку до 1 млрд. гривень, не збулися. Однак показники виявилися все одно досить вражаючими. Ринок зростає і за рік обсяг рекламних бюджетів медійки збільшився на 54%. Що стосується частки прямих продажів, то за 2013 рік вона скоротилася до 39,4%, тоді як в 2012 році показник становив 44,5%.

Показники для дослідження збиралися в порядку анкетування найбільших учасників ринку. Опитувалися представники рекламних агентств, сейлз-хаусів, сайтів. Інформація збиралася на анонімній основі — агентства вказували лише суми угод, але не називали, з ким були проведені конкретні операції.

На думку Михайла Коміссарука, голови комітету Інау з питань інтернет-реклами, ринок активно розвивається завдяки винятковості наданих пропозицій. «Унікальна можливість прямої двосторонньої комунікації з споживачем і низька вартість контакту з цільовою аудиторією за рахунок таргетування робить цей інструмент (медійну рекламу — ред.) привабливим для бізнесу», — вважає фахівець.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково