Кожен шостий платіж в інтернеті не проходить

Author admin    Category Електронні гроші     Tags 5 лет назад
Кожен шостий платіж в інтернеті не проходить

Згідно з даними дослідження компанії «PayU Ukraine», в Україні близько 17% онлайн-платежів виявляються незавершеними. Вони не проходять з багатьох причин, серед яких і блокування платежу банку, і потрапляння платежу в зону «ризикованих», і навіть недостатні вміння платника, який не з’ясував, як же довести платіж до кінця.

Далеко не всі платежі, які виставляються в інтернеті, доходять до кінця і оплачуються. Згідно з підбитими підсумками дослідження компанії «PayU Ukraine», близько 17% платежів в українському інтернеті у 2013 році не були оплачені. Найчастіше причина не доведення платежу до кінця досить проста — платіж банк заморожує. Це може відбуватися у випадку, якщо грошей для оплати рахунки на карті недостатньо, або проведення платежу неможливо з інших причин, пов’язаних з дією конкретного банківського рахунку. Наприклад, банк може не працювати з системою, через яку намагаються сплатити платіж, або карта взагалі не підключена до проведення інтернет-платежів.

Проблема блокування рахунку банком виникає в 31% випадків блокування оплат. Проте у 25% інших випадків причиною скасування платежу стає технічна проблема, пов’язана з програмним забезпеченням. Платіж може не проходити з-за особливостей браузера, антивірусних програм та іншого софта. Ну і не варто забувати про 19% не проходять платежів, які не були завершені з банальної причини — користувач не розібрався, як довести платіж до завершення.

Експерти відзначають, що незавершені платежі в інтернеті є серйозною проблемою, яка стає причиною втрати прибутку. Причини виникнення проблем необхідно оперативно виявляти та усувати. А користувачам, які не можуть провести платіж, потрібно частіше звертатися в службу підтримки при виникненні найменших труднощів.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково