В Україні з’явилося агентство, що продає біткоіни

Author admin    Category Електронні гроші     Tags 5 лет назад
В Україні з'явилося агентство, що продає біткоіни

Криптовалюта «біткоін» вже стала світовою сенсацією. Електронна валюта, яка на думку багатьох експертів являє собою просто мильна бульбашка, залучає величезні інвестиції. І чим більше людей довіряє свої гроші валюті, тим вищий курс. Ризикнути і вкласти заощадження в криптовалюту тепер в Києві пропонує нове агентство Kuna».

Ось вже перші компанії намагаються заробити в Україні на ажіотажі навколо криптовалюти. Агентство Kuna» пропонує вкладати свої кошти в біткоіни. Купити електронну валюту можна поки що тільки в офісі компанії в Києві, а точніше, можна придбати ваучер, що підтверджує наявність на вашому електронному рахунку куплених біткоінів.

Вкладення в біткоіни в агентстві називають довгостроковою інвестицією, причому ультрарискованою. І з оцінкою ступеня ризику представники агентства не прогадали — вкладати в біткоіни дійсно дуже небезпечна затія. Правда, в разі успіху є такий же шанс розбагатіти.

Агентство, по суті, пропонує біткоіни тим, хто не знає, як завести власний гаманець і придбати біткоіни самостійно. Наскільки вигідним або збитковим може бути вкладення в криптовалюту? За минулий рік курс біткоіна через загальне зростання популярності валюти і досі не зовсім ясних причин зріс з 120 доларів до більш ніж 1100 доларів. Одна електронна монетка, таким чином, зросла в ціні майже в 10 разів. Правда, зовсім скоро курс обвалився на кілька сотень доларів і поки що не зростає до попередніх показників. Ті, хто зумів вчасно інвестувати засоби в біткоіни і точно також вчасно перевів кошти з рахунку в долари або іншу валюту, зміг примножити свій капітал.

Саме на цьому і робить рекламу агентство Kuna». Адже насправді є шанс інвестування, наприклад, 10 тис. гривень, і перекладу біткоінів за курсом, який збільшить інвестиції до 50 тис. гривень і більше. Проте є такий же шанс вкласти кошти і лише прогоріти. І коли мильна бульбашка криптовалюти лопне  — поки не беруться прогнозувати навіть експерти. Точно також ніхто не знає, що буде з курсом валюти завтра, і ця невідомість і змушує багатьох вірити в удачу і ризикувати.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково