Російську систему грошових переказів НБУ визнав нелегальною

Author admin    Category Платіжні системи     Tags 5 лет назад
Російську систему грошових переказів НБУ визнав нелегальною

Національний банк України прибрав російську систему грошових переказів «Швидка пошта» зі списку легальних систем. Компанія була в офіційному переліку міжнародних платіжних систем, які мають право надавати свої послуги на території України.

В НБУ поки що не коментували виняток системи «Швидка пошта» зі списку легальних систем грошових переказів. Російська система була в переліку однією з 26 систем, які отримали право працювати на території України. У системі «Швидка пошта» також поки що не коментують своє виключення зі списку легалізованих систем. Однак на сайті компанії нещодавно з’явилося повідомлення про те, що система зупиняє своє співробітництво в Україні з банками ВТБ, «Хрещатик» і «Райффайзен Банк Аваль».

Система «Швидка пошта» не входить у число лідерів українського ринку грошових переказів. Вона була створена в Росії в 2002 році. Спочатку вона належала банку Імпексбанк, а в 2007 році її перекупив російський «Райффайзен банк». У мережі системи знаходиться кілька тисяч терміналів та пунктів. Система надає свої послуги в Україні, Росії та низці інших країн колишнього Радянського Союзу.

Що ж стосується переліку легальних міжнародних систем грошових переказів від НБУ, то в ньому сьогодні можна зустріти таких гігантів ринку, як Visa, MasterCard, “Юністрім”, Contact, Western Union, MoneyGram, “Золота корона”, American Express і багато інших систем.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково