Електронні гроші не обкладаються ПДВ

Author admin    Category Електронні гроші     Tags 5 лет назад
електронні гроші не обкладаються ПДВ

У Міністерстві доходів і зборів України дали офіційну відповідь на звернення системи електронних грошей «Глобалмані», в якому чітко виклали законодавчі норми з приводу обкладенням податками електронних грошей. У відомстві підтвердили, що операції з електронними грошима не повинні обкладатися податком на додану вартість.

В отриманому роз’ясненні від Міндоходів чітко зазначено, що будь-які операції з електронними грошима не підлягають оподаткуванню на додану вартість, так як ці операції належать до операцій з розрахунково-касового обслуговування, які, в свою чергу, не є об’єктом оподаткування ПДВ.

«Операції з надання послуг учасниками платіжної системи, які мають відповідну ліцензію та уклали договори з платіжною організацією відповідної системи, не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість», — йдеться у відповіді Міндоходів на запит системи електронних грошей «Глобалмані».

Питання обкладення електронних грошей податком на додану вартість вже давно турбує ринок, адже не дивлячись на законодавство, податкові органи неодноразово намагалися обкласти операції з електронними грошима ПДВ. Учасники ринку сподіваються, що роз’яснення Міндоходів раз і назавжди поставить крапку в цій ситуації.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково