Чи стануть повернення в інтернет-магазини платними

ipokdouch

Не секрет, що інтернет-магазини несуть величезні через втрати покупців, які багато замовляють, але мало купують. Це можливо завдяки тому, що в конкурентній боротьбі багато магазини змушені пропонувати безкоштовні повернення своїх товарів.

Такий порядок речей, швидше за все, зміниться вже влітку 2014 року. З червня набуває чинності новий закон Європейського Союзу, який зобов’яже покупців платити за повернення товарів в мережі. Ми звикли купувати: від туфель до широкоформатних телевізорів.

Багато з цих речей повертаються в магазини, часто із слідами того, що їх вже використовували. В такому випадку продавець не тільки змушений витрачатися на доставку і логістику, але також несе збитки від того, що його товар більше не є новим.

Німеччина належить до країн, які найбільш активно купують в мережі. У 2013 році оборот товарів ста найбільших онлайн-магазинів склав 18,5 мільярда євро, що на 12,8% більше, ніж у попередньому році.

На першому місці за оборотом американський гігант Амазон, за ним йде німецький Отто і notebooksbilliger.de, який замикає трійку лідерів. Новий закон повинен внести ясність у ціноутворення, зробити онлайн магазини більш прозорими з точки зору того, що включено в ціну, а також допомогти продавцям в боротьбі з недобросовісними покупцями.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково