З квітня запроваджуються нові правила роботи реєстраторів в домені .UA

Author admin    Category Без рубрики     Tags 5 лет назад
нові правила роботи реєстраторів в домені .UA

Правила роботи реєстраторів у національному домені .UA з наступного місяця будуть змінені. У «Хостмастер» запевняють, що завдяки введенню більш ефективних правил, що підвищиться рівень якості обслуговування домену.

Згідно з новими правилами, які почнуть діяти з 1 квітня 2014 року, вводиться новий регламент взаємодії адміністраторів і реєстраторів в домені .UA. Новий регламент заснований на EPP, сучасному протоколі, який використовується багатьма світовими доменами. Протокол вже застосовується в Україні на доменах com.ua, org.ua, kiev.ua та деяких інших.

Згідно з новими правилами, у реєстраторів з’явиться набагато більше повноважень, і, відповідно, більше можливостей щодо поліпшення роботи домену. Тепер всі дії з іменами доменів, такі як їх створення і видалення, будуть здійснювати саме реєстратори. А адміністратор домену повинен буде лише вносити нові даний у відповідні реєстри.

Також, нові правила пред’являть абсолютно новий рівень вимог до реєстраторів — для реалізації їх роботи в обов’язковому порядку тепер вимагатиметься наявність автоматизованої системи реєстрації доменних імен, що підтримує роботу з протоколами ЕРР. Також перехід роботи на новий протокол дозволить розв’язати роботу заблокованих доменів, які залишаються недоступними через подання заявки на них відразу кількох претендентів. Перевести домен .UA на роботу за новим протоколом готувалися близько 2 років. З протоколу ЕРР на даний момент працює вже 125 національних реєстраторів.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково