Рітейл перейнявся свіжістю

Author admin    Category Рітейл     Tags 5 лет назад
1_9066

Одна з основних тенденцій продуктового рітейлу — помітне збільшення попиту на товари категорії фреш. Покупець почав більше звертати уваги на свіжі фрукти і овочі, якісну продукцію власного приготування, свіжу рибу, напівфабрикати високої якості. Відповідаючи на потреби клієнтів, рітейлери активно взялися переробляти свої відділи овочів і фруктів, запускати власне виробництво, шукати постачальників м’яса, риби, овочів, пише http://midnightco.com/.

Однак вирішивши надавати покупцям завжди свіжу та якісну продукцію, рітейлери зіткнулися з низкою проблем. Наприклад, мережа «Магніт» не змогла знайти на ринку свіжі овочі нормальної якості і почала виробляти їх самостійно. У власних теплицях вирощують томати, огірки та зелень. Рітейлер побудував в Краснодарському краї 43 га тепличного комплексу, в поточному році планується подвоїти.

Корисні фрукти і овочі — відеосюжет

Найчастіше роздрібні оператори стикаються з тим, що багато постачальників можуть виробляти якісний товар, але не здатні підготувати його до продажу. Деякі мережі навіть готові надавати підтримку виробникам, щоб мати можливість продавати свіжий, цікавий і унікальний продукт. Наприклад, мережа преміальних супермаркетів «Азбука смаку» постійно займається пошуком постачальників, допомагає їм сертифікувати, упаковувати продукцію, потім укладає річні контракти, випускаючи товар під власною торговою маркою. Володимир Садовин, генеральний директор «Абетки смаку» зазначає, що за даними компанії, 60% покупців хотіли б купувати органічну продукцію. Цього року мережа планує почати продаж мармурової яловичини і м’яса сухої витримки, які будуть вироблятися на фермі в Тверській області, відзначає retail.ru.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково