Основні завдання при роботі з категорією фреш

Author admin    Category Продукти, Рітейл     Tags 5 лет назад

При роботі з категорією фреш у рітейлерів стоять дві основні завдання — знайти продукти з високою маржею і дуже високим рівнем продажів. Метт Аргано, старший віце-президент з персоналу The Fresh Market, США, де продається 80% швидкопсувного товару, говорить: «Продавати дуже складно, так як треба продавати швидко. А значить, персонал повинен обслуговувати дуже якісно, щоб покупець, приходячи в магазин, почував себе наче в сім’ї і захотів приходити частіше. Магазин повинен бути яскравим, красивим, ефектним, щоб у покупців при вигляді продуктів «текли слюні».

Рітейлер зазначає, що продавати стає все складніше, так як люди менше почали «гуляти» по магазину, і частіше приходять за покупками зі списком. Збільшується кількість покупців, які добре знають асортимент магазину і замовляють доставку продуктів додому». Рітейлери відзначають таку тенденцію — покупці купують менше продуктів, але приходять за ними частіше. І звичайно, покупцям подобається, коли вони бачать (наприклад, на етикетці) в якому регіоні і на якій фермі вироблений продукт, де виросла та корова, з якої виготовлений біфштекс.

По темі: Корови виявилися чутливими до магнітного поля Землі

Самі ритейлери вважають, що ті, кому вдалося домогтися дійсно високого рівня свіжості товару, володіють явними конкурентними перевагами на ринку. Але цього складно досягти і складно скопіювати.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково