Заправка до шопінгу

Author admin    Category Рітейл, Шопінг     Tags 5 лет назад
11

Логістика, яку готують для відвідувачів девелопери торгових центрів, на перший погляд суперечить піраміді Маслоу, але при цьому чудово працює. Потреба в їжі тут начебто акуратно відводиться на другий план, але в ході успішної «режисури» переміщень, відвідувач невблаганно виявляється на самому верху торгового центру в їхньому дворі ─ фуд-корті.

Десь там, нагорі

Слідуючи цій логіці, коли відвідувача ведуть через терни виснажливого шопінгу до відпочинку і їжі, фуд-корт (від англійського food ─ «їжа» і court ─ «двір») розміщується на останньому поверсі торгового центру. Причому, як підкреслює Марина Малахатько, директор з розвитку бізнесу департаменту торгових площ компанії JLL, як можна далі від ескалаторів і ліфтів: «Мета абсолютно прозора — поки відвідувач йде до їжі, він може заглянути ще в кілька магазинів», пише http://bialystok-targi.com/.

У фуд-корті працюють відразу декілька кафе і ресторанів, що мають загальний зал. При цьому ресторанний двір — один з якірних орендарів торгового центру, підкреслює Сергій Шиферсон, комерційний директор City&Malls PFM: «Тому завдання команди, яка працює над проектом торгового центру, розмістити фуд-корт так, щоб на шляху до нього покупець пройшов би достатню кількість магазинів. Його розміщують на значній відстані від входу, у найменш зручних для торгівлі місцях». У триповерхових торгових центрах фуд-корт розміщується на третьому поверсі, в підземному центрі — на самому нижньому рівні, в одноповерховому — в середині.

Від 10 до 30 відсотків відвідувачів йдуть в торговий центр спеціально, щоб перекусити і відпочити, а в деякі ТЦ і 90 відсотків приходять зовсім не за покупками, наводить свої дані Олег Байкин, заступник директора з брокериджу NAI Becar(Москва): «Так що саме необхідність провести покупця по більшості торговельних коридорів — основна причина розміщення зони фуд-корту на останніх поверхах. До того ж, його легше розмістити на останньому поверсі з технічних причин, оскільки цій зоні потрібна спеціальна вентиляція».

Технічна складова важлива для успішного функціонування ресторанної зони та з інших причин: умови на фуд-корті повинні бути комфортними і розташовувати до спокійного відпочинку, обмеженому хіба що годинами роботи торгового центру. Так, якщо фуд-корт знаходиться в районі тераси або під світловим ліхтарем, вона фактично забезпечена її другим світлом — це сильно збільшує температуру повітря в цій зоні, і відвідувачам буде тут некомфортно перебувати. У цьому випадку знадобиться додаткова вентиляція і хороший кондиціонер.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково