Інвестиційно привабливе покоління

Author admin    Category Продажі     Tags 8 лет назад
3_1

Витрати на дітей ростуть у нашій країні щорічно на 10-12%, і ця обставина манить на ринок нових інвесторів. Принадність моменту в тому, що багато з них забувають про прибуток, намагаючись створювати дійсно якісні проекти, яких раніше на ринку не було.

Прибігли в хату гроші

В цьому році в селищі Бородіно повинен заробити дитячий творчий табір «Село», пише irisnetwork.net. Було оголошено, що перша зміна відкриється в липні (зараз організатори цього не цілком впевнені), і тільки за перші дні відкритого бронювання надійшло 3 тис. заявок. Таку популярність «Селу» забезпечили передусім імена творців (брали участь колишній головний редактор Esquire Філіп Бахтін, Антон Носик, відомий вчитель Ілля Колмановський, режисер Борис Хлєбніков) і їх плани по влаштуванню цього табору.

Творчу програму придумав і випробував у своєму маленькому таборі «Камчатка» (теж дуже популярному у вузьких колах) Філіп Бахтін. Суть програми в тому, що кожен наступний день у таборі цілком присвячений нового виду діяльності — кіно, музика, малювання, цирк, дослідження і кожен вид діяльності повинен увінчатися результатом. У «Селі» ця щільна творче життя буде виростати в якихось небувало прекрасних побутових умовах. За словами Бахтіна, за харчування в таборі відповідає єдиний представлений до мішленовської зірці російський ресторатор Анатолій Комм, будівлі будували німецькі архітектори, два відставних генерала «Моссада» розробили систему безпеки, на п’ятьох дітей у таборі — один наставник. Вартість двотижневої путівки при цьому зовсім не захмарна — 37 тис. руб.

Один з акціонерів і інвесторів проекту, колишній власник білизняний мережі «БельПостель» Леонід Ханукаев, наполягає на тому, що все це — не соціальний проект, а добре прорахований і дуже цікавий бізнес. Справа в тому, що «Село» — це лише перший проект компанії «Країна дітей», усього ж їх до 2018 року має бути збудовано 25. «Число заміських дитячих таборів знизилася за останні п’ять років у три рази,- викладає Ханукаев ринкові реалії.- Їх зараз трохи більше 5 тис. При цьому у нас жодного конкурента на цьому ринку немає. У грошах ж ринок буде тільки зростати: у сучасної дитини у зв’язку з усіма канікулами і святами півроку вільні — 180 днів. Я впевнений, ще кілька років — і тільки сегмент заміського дитячого відпочинку виросте до трильйона рублів».

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково