Спорт не для спортсменів

Author admin    Category Продажі     Tags 8 лет назад
3_4

У дитячого спортивного центру TagSport, що відкрився минулого літа в Таганському парку, теж є амбітний бізнес-план, в якому і «захоплення» ще кількох московських парків, і вихід на всеросійський масштаб, і навіть створення власного дитячого спортивного бренду. Тим не менш поспішати з його реалізацією творці центру не хочуть. «У нас вже є декілька запитів від інвесторів, які готові вкластися в масштабування нашого бізнесу,- говорить один з співзасновників центру Володимир Довгий-Рапопорт.- Але ми не дуже поспішаємо брати у когось гроші. За прибутком не женемося, будемо розвивати улюблене справа неквапливо і зважено».

Улюблене справа — це щоденні ігри з дітьми у футбол і фрісбі, заняття капоейрою, фехтуванням, слэклайном і багатьма іншими видами спорту. «У нас немає мети зробити з хлопців професійних спортсменів, нам важливо показати дітям, що спорт — це весело, цікаво і корисно,- пояснює Володимир.- Тому що з тисячі дітей тільки у одного є шанси стати професіоналом, а ми хочемо, щоб інші 999 теж жили повним життям. Але якщо ми бачимо в дитині талант і бажання, то радимо батькам записати його в професійну спортивну секцію».

Читайте також: Їдемо у відпустку з малюком!

У цьому, за словами Володимира, їх унікальність, яка і відкриває їм абсолютно безмежний ринок. «У Москві вже достатньо наукових, творчих і культурних центрів для дітей — це і «Політех», і «Гараж», та » ЗІЛ», і «Шардам»,- розповідає він.- Але в плані здорових активностей — нічого, порожній ринок, який ми і хочемо зайняти».

За вісім місяців існування центру через нього вже пройшло більше 3 тис. дітей. «З них більш 500 приходять до нас постійно,- пишається Володимир.- І їх число буде рости, так що влітку ми розширимо штат викладачів до 20 осіб і будемо розвивати нові напрямки». На це, за його словами, поки повинно вистачити і власних грошей. «Завдяки підтримці уряду Москви і не дуже високої орендної ставки за землю в парку на #TagSport було витрачено всього близько мільйона рублів,- розповідає він.- За півроку ми вийшли в операційний нуль, так що влітку будемо, напевно, потихеньку заробляти».

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково