Іграшки бувають різні

Author admin    Category Продажі     Tags 8 лет назад
igrashky

Про готовність жертвувати маржею на користь якості говорять не тільки на ринку послуг, але і на ринку дитячих товарів. Магазин «Понарошку» відкрився в Москві влітку минулого року, але його співвласниця Віра Дорофєєва стверджує, що прибутком поки і не пахне: магазин вимагає все нових вливань, до того ж готується до запуску другої. На це зараз і йде все, що заробляється.

«Зняли приміщення в центрі, вклалися в створення атмосфери і продаємо тільки привезені з Європи іграшки найвищої якості, з екологічних матеріалів»,- розповідає Віра. «Все, що ми даємо в руки дитині, закладає в нього певні уявлення і стандарти, з якими він і буде рости і жити далі,- каже Віра.- І дуже шкода, якщо бекграунд дитини формується некрасивими пластмасовими китайськими іграшками». У своєму сегменті ринку як такої конкуренції Віра теж не бачить: крім монополіста в особі «Дитячого світу» і ще кількох вкрай дорогих бутиків, по суті, нікого немає. І все ж цим прибутковим бізнесом магазин «Понарошку» не став. «Але ми обожнюємо свій магазин, в ньому завжди повно дітей і батьків, необов’язково купують, а деколи просто грають у що-небудь,- ділиться Дорофєєва.- Ми добре розвиваємося, бачимо, що вписалися в ринок і зайняли свою нішу. Але найголовніше — ми просто знаємо, що займаємося доброю і корисною справою».

Майже в таких же словах описує свій бізнес Анастасія Щербакова, співвласниця компанії «Шуша», що займається виробництвом дерев’яних іграшок: «Такий іграшковий бізнес, як у нас,- це далеко не прості і не швидкі гроші, це взагалі не бізнес. Це скоріше довгострокові інвестиції у важлива і хороша справа — в розвиток наших дітей». Анастасія розповідає, що в Росії не так багато виробників іграшок і навіть ті, що працюють, часто не дотягують до європейського рівня якості. «Тому ми з чоловіком, таким же професійним дизайнером, в якийсь момент вирішили зробити іграшки для своєї дитини самі. Зробили все, звичайно, в єдиному екземплярі і тільки потім зрозуміли, що можемо перетворити це в свою справу»,- згадує вона.

У числі покупців, за словами Анастасії, люди з різним достатком, об’єднує їх бажання замість трьох дешевих і дивних іграшок купити одну розумну, красиву і якісну: «Вони піклуються про візуальній стороні, їм важливий дизайн. І в цьому їхня турбота про інтелектуальний розвиток дитини». Анастасія запевняє, що таких людей все більше і обсяги їх виробництва потихеньку ростуть, як і доходи: «Тому ми, звичайно, будемо розширювати свій асортимент, думати над новими напрямками. Це важка справа, але від нього відчуваєш неймовірної сили віддачу».

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково