Популярна інтерактивність

Author admin    Category Дослідження, Продажі     Tags 8 лет назад
3_6

Андрій Комісаров працює у великій американській компанії і свій проект ігрового освіти «Мозаїкум» давно вже перестав вважати бізнесом. «Спочатку ще були сумніви,- згадує Андрій.- Зареєструвалися як ТОВ, почали випускати освітні настільні ігри для дітей від семи років та їх батьків».

За два роки випустили всього сім настільних ігор. «Це довгий і дорогий процес,- пояснює Андрій.- Кілька місяців щільної роботи і порядку 350-370 тис. руб. на створення кожної». Щоб хоча б відбити собівартість, каже Андрій, потрібно продати десятки тисяч примірників, що при відсутності каналів збуту нереально. Зневірившись заробити на офлайн-іграх, «Мозаикум» взявся за освітні ігри для мобільних пристроїв, проте робить це вже не як ТОВ: «Коли стало зрозуміло, що ми нічого не отримуємо, а лише вкладаємо, змінили формат і стали некомерційною організацією».

Заробити на мобільних додатках розраховують в компанії KidBook, що випускає інтерактивні книги для дітей. Її засновники, два Євгенія, Сафонов і Ничипурук, роки два тому вирішили зробити книгу з елементами гри і анімації. Пізніше вони розширили ідею і почали працювати над додатком з можливістю скачування безлічі таких книг. «Витратили на це трохи менше року і близько 4 млн руб.,- розповідає Євген Сафонов.- Вийшли в AppStore з п’ятьма готовими книгами і тут же очолили топ безкоштовних додатків». Зараз у KidBook — 75 тис. користувачів, і число їх стабільно зростає на 15-20 тис. на місяць. «Не всі, звичайно, купують книги,- зізнається Євген.- Конверсія користувачів у покупців зараз близько 7%, але зате всі, хто купив книгу, повертаються до нас за наступною покупкою. Попит однозначно є, тому зараз наше основне завдання — це розширення наявного асортименту з 15 книг».

За його словами, це не так просто. На одну книгу витрачається близько чотирьох місяців роботи і до 200 тис. руб., так що створювати відразу багато книг самостійно хлопці не можуть. Тому в планах — збільшити аудиторію хоча б до мільйона користувачів і привернути таким чином увагу до себе анімаційних студій. «Так ми надамо їм і платформу, на якій можна швидко і дешево створювати інтерактивні книжки, і аудиторію, яка буде їх купувати,- каже Євген.- Тоді можна буде говорити і про прибуток».

Джерело.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково