Ціну права оренди історичних будівель у Петербурзі знизили в 3 рази

Author admin    Category Нерухомість     Tags 8 лет назад
aukc

Російський аукціонний будинок (РАД) знизив початкову ціну 100% часток ТОВ «Літера», чиїм основним активом є право довгострокової оренди комплексу будівель з пам’ятником федерального значення в історичному центрі Петербурга, майже в три рази — до 600 мільйонів рублів, говориться в повідомленні РАД.

«Початкова ціна — 600 мільйонів рублів, раніше об’єкт пропонувався за 1,76 мільярда рублів», — уточнюється в ньому.

У матеріалах пояснюється, що основним активом компанії є право оренди на 49 років комплексу будівель за адресою: набережна річки Фонтанки, будинок 57, де в 1847-1917 роках розміщувалося Міністерство внутрішніх справ Російської Імперії. Лицьова частина будівлі включена до переліку пам’яток культури федерального значення, додається в них.

Комплекс побудований в 1830-1834 роках за проектом видатного архітектора Карла Россі за участю Йосипа Шарлеманя на місці згорілого театру і є складовою частиною ансамблів площі Островського з Александринським театром, вулиця Зодчого Россі і площею Ломоносова, розповідається в прес-релізі.

У ньому вказується, що загальна площа комплексу становить 18,3 тисячі квадратних метрів — він складається, як пише газета ПОСТУП, з основної будівлі на 12,1 тисячі «квадратів» і двох флігелів.

В даний час об’єкт не експлуатується. Після реставрації та ремонту в комплексі можна розмістити бізнес-центр класу А або готель категорії «п’ять зірок», полягає в повідомленні.

Більше читайте тут: http://riarealty.ru/news/20140417/402850576.html

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково