Ринок дитячих товарів — новий драйвер російського рітейлу

Author admin    Category Рітейл     Tags 8 лет назад
detov

«Ринок товарів для дітей відновився після кризи, але темпи його зростання не досягають докризових і в майбутньому будуть знижуватися», — заявив Олексій Воскобійник, заступник генерального директора зі стратегії та аналітики мережі магазинів «Дитячий світ» на конференції «Дитячий ринок Росії», яка пройшла в Москві 18 квітня.

Згідно з дослідженням Fashion Consulting Group, обсяг ринку дитячих товарів в Росії за підсумками 2012 року оцінюється в 437 млрд рублів. В першу чергу це пов’язано з підвищенням рівня народжуваності в країні, а так само з меншою насиченістю ринку дитячого відносно ринку в цілому, відзначає retail.ru. Порівняно з 2011 роком зростання ринку склало 4,8%. У 2013 році очікується збільшення обсягу продажу дитячих товарів на 9% (до 478 млрд. рублів), а їх загальний потенціал оцінюється в 630-780 млрд. рублів. Одяг і взуття збережуть зростання в районі 5-10% в рік, в сегменті іграшок і товарів для новонароджених — близько 20% в рік. На думку експертів FCG, найбільш впевнено зростають категорії «Іграшки», «Одяг», «Товари для немовлят».

Причини зростання ринку дитячих товарів, пише postup.in.ua, в тому, що на сьогодні в Російській Федерації проживає 23,5 млн дітей (майже 16,5% населення країни). Найбільшою віковою групою серед дітей є група від 0-4 років — майже 8 мільйонів жителів. Другою за величиною є група підлітків віком 14-15 років — близько 3 млн. чоловік. Важливо, що у 2012 році російська економіка продемонструвала суттєвий приріст за низкою найважливіших показників. Мінімальний показник зростання реальної зарплати в першому півріччі 2012 року склав 9,5%, максимальний — 17,1%.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково