Якісна ортопедична подушка повинна приймати форму тіла

Author admin    Category Продажі     Tags 8 лет назад
ortpod

Разом з ортопедичними матрацами, все більш популярними стають і ортопедичні подушки, завдяки яким, шия і голова під час сну знаходяться у фізіологічному положенні. Правильно вибрана подушка захищає від таких неприємностей, як остеохондроз, спазм м’язів, порушення мозкового кровообігу і інших.

Вітчизняний ринок пропонує споживачам цю продукцію в широкому асортименті, у тому числі і в плані форми. Який би варіант не припав до душі покупцю – прямокутний, хвилеподібний, з виїмкою і інш., перш ніж зробити покупку, слід переконатися, що подушка здатна «підстроюватися» під форму тіла.

Ця ж стаття російською мовою

Сучасні виробники пропонують ортопедичні подушки, виготовлені з натуральних матеріалів або синтетичних. Перший варіант неприйнятний для тих, хто страждає алергією на пух або перо. Великою популярністю у покупців користуються вироби з синтетичними наповнювачами.

Тривалим терміном служби відрізняються подушки з латексу або поліестеру. Їх перевага, на відміну від натуральних варіантів, в тому, що в таких виробах не заводяться кліщі. Для поліпшення циркуляції повітря виробники залишають в подушці дрібні канали і пори. Будь то ортопедична подушка з латексом або поліестером як наповнювач, у будь-якому випадку її можна прати в пральній машинці.

На ринку також представлена продукція з гречаного лушпиння – екологічно чистого матеріалу з відмінними ортопедичними властивостями. Відхід таких виробів полягає в їх регулярному провітрюванні, оскільки стирати подушки експерти ринку не рекомендують.

До дорогих сучасних матеріалів для наповнення подушок з ортопедичним ефектом належить в’язкоеластічна піна. В даному випадку покупець може розраховувати на пружну підтримку голови і шиї і на комфортну температуру поверхні цього атрибуту для сну, відзначає esculapinfo.ru.

Окрім цього, компанії пропонують продукцію, виготовлену з використанням холлофайберу, комфорелю, поліефіру, синтепону, файбера і інших новітніх матеріалів. Перевагу якого б варіанту не віддав покупець, він повинен обов’язково упевнитися, що йому підійде розмір подушки. Будь-який консультант в салоні постільного приладдя підкаже, яка конфігурація і форма будуть найбільш прийнятними у кожному конкретному випадку. Окрім подушки, можна купити спеціальний чохол, який захистить виріб від забруднень.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково