Дешеве закордонне

Author admin    Category Закордонні магазини     Tags 8 лет назад
boutique.ru

На даний момент за чесну конкуренцію ратують тільки великі гравці ринку. Представникам малого бізнесу працювати по-чесному просто не вигідно — вони не зможуть витримати конкуренцію з розкрученими інтернет-магазинами. Щоб позбавиться від маси дрібних інтернет-торговців, ведуть нечесну торгівлю великі гравці ринку лобіюють такий вихід із ситуації, який явно не сподобається малому бізнесу.

Зокрема, однозначно призведе до закриття багатьох дрібних магазинів прийняття закону про зниження порогу безмитного ввезення товару. У листопаді цього року це питання знову було порушено. Митники пропонують знизити безмитнийе поріг ввезення для покупок з закордонних інтернет-сайтів. У Росії поріг безмитного ввезення один з найвищих у світі. Наприклад, у США він становить $400, а в Євросоюзі — 300 євро. У Росії цей поріг обмежений сумою 1000 євро в місяць.

Ситуація вигідна і приватним особам, здатним купити товар за кордоном за нижчими цінами, і дрібним російським інтернет-магазинах, які купують невеликі партії товару за кордоном безмитно і перепродують його тут, фактично займаючись демпінгом. Інтернет-магазини з великими оборотами впевнені, що все це створює нерівні умови конкуренції, тим самим формуючи не цивілізоване бізнес-середовище. Сергій Румянцев вважає, що користувачі, купуючи найдешевший товар в китайських інтернет-магазинах, ризикують нарватися на підробку.

«Одним із заходів, яку необхідно прийняти — це знизити поріг безмитного ввезення для фізичних осіб. Непогано було б також знизити податкове навантаження для юридичних осіб, але це мало реалістично», — впевнений Вадим Радаєв.

Ще один захід, який буде сприяти, тому, щоб онлайн-продавці вийшли з тіні, — це на законодавчому рівні зобов’язати інтернет-магазини приймати до оплати пластикові картки, пише anshercap.com. Андрій Хромов, керівник проекту Aristos.ru вважає, що ринок відрегулює, якщо виключити готівку при оплаті інтернет-покупок та зобов’язати всіх покупців платити за допомогою пластикових карт.

Поки власники інтернет магазинів скаржаться на складний ринок і очікують прийняття нових законів, ті з них, хто хоче розвиватися і рости, здатні успішно працювати в умовах, що склалися. Денис Бєлов, генеральний директор Boutique.ru вважає, що російським інтернет-магазинам не варто кивати у бік Заходу і говорити, що у них ціни нижчі і їм працювати легше, що потрібно конкурувати не ціною: «Ми вболіваємо інфраструктурними проблемами, які треба вирішувати всередині, вчитися вибудовувати власні бізнес-процеси. Чому «АвтоВАЗ» не може ефективно працювати в Росії, а Nissan — може? Вся справа в ефективній побудові бізнес-процесів».

Цей висновок підтверджує і Володимир Долгов керівник eBay Marketplaces в Росії: «В останні роки ринок електронної комерції зростає щорічно приблизно на 20% в рік». Обсяги продажів через інтернет теж ростуть. За оцінками різних гравців ринку і аналітиків зростання ринку складає і буде становити у найближчі 5 років від 10 до 50% у рік. Так що час, коли настане по-справжньому жорстка конкуренція, насправді, ще не настав.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково