Шопінгоманія як проблема для сімейного бюджету

Author admin    Category Шопінг     Tags 8 лет назад
shopingom

«Вона трохи не в собі, ноги ледве рухаються, сама не знала, що хотіла купити, але зате обійшла всі магазини міста і повернулася додому з повними сумками. Спочатку покупка нових речей приводила її в захват, однак через деякий час, почувши закиди близьких, вона втрачається, а, зрештою, розбудовується і шкодує про нові придбання, виявивши, що класти їх будинку просто вже нікуди».

Саме таке відбувається з людьми, які ніколи не можуть стримувати себе в плані придбання нових речей. Вони страждають на хворобу, назва якої «шопінгоманія», або просто «залежність від шопінгу». Як правило, вдома у таких людей можна побачити комоди і шафи, забиті непотрібними речами, деякі з яких навіть жодного разу не використовувалися.

Результати проведених досліджень показують, що залежність від шопінгу набагато частіше поширена серед жінок, ніж серед чоловіків. Деякий час тому британська газета Daily Mail з посиланням на одного експерта з Міннесотського університету в США написала в одній із своїх статей, то шопінгоманію страждають чотири з кожних п’яти жінок.

Автор: Гафар Мирзаи, IRNA, Іран

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково