Яке вирішення проблеми шопінгоманії?

Author admin    Category Шопінг     Tags 8 лет назад
shopingom3

Слід пам’ятати, що такий феномен, як шопінгоманія, існував у різні часи і він не пов’язаний якимось специфічним чином з фінансовими можливостями людини або економічними умовами суспільства. Тому зусиллями влади, фахівців та засобів масової інформації необхідно висунути різні пропозиції про те, як завадити поширенню такого негативного соціального явища.

Ні для кого не секрет, що багато покупки здійснюються не заради дійсної необхідності, а як можливий засіб протистояння стресу і розумовій напрузі, негативних емоцій, гніву і втоми. Тому людям, що страждають подібним розладом, необхідно хоча б раз звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця.

Крім цього, альтернативою походам за покупками можуть стати інші способи проведення дозвілля, завдяки яким можна домогтися зникнення у людини тяги до безглуздих витрат.

З метою профілактики шопінгоманії до роботи також необхідно підключити всі види мас-медіа, включаючи телебачення, радіо і пресу. Якщо вони почнуть активно закликати людей бути більш поміркованими і стриманими в плані придбання нових речей, то внесуть істотний внесок у зменшенні залежності від шопінгу.

Психіатр Ахмад Джалілі, зі свого боку, підкреслює, що якщо шопінгоманія (яку ще називають оніоманією) у людини вже прийняла риси захворювання, для лікування йому необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Між тим економіст Махмуд Джамсаз впевнений, що для боротьби з шопінгоманію необхідно проводити певну культурну політику. Особливо виділяючи в цьому процесі роль засобів масової інформації, пише promassmedia.net, він зазначає: «Національні ЗМІ повинні пропонувати суспільству різні способи того, як можна ефективно врівноважити сімейний бюджет».

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково