Найбільший в світі синій діамант продано за $24 млн

Author admin    Category Продажі     Tags 8 лет назад
121199.640xp

Аукціонний будинок christie’s повернув собі звання головного продавця унікальних дорогоцінних каменів, після того як в Женеві з молотка пішов найбільший в світі ідеальний блакитний діамант The Blue за рекордні $24 млн.

Діамант вагою 13,22 карата у формі груші дістався представнику ювелірного бренду Harry Winston, який в свою чергу належить групі Swatch Group AG. В результаті загальна сума, яку christie’s вдалося залучити на аукціоні протягом цього тижня, склала $154 млн проти $141, які отримав конкурент sotheby’s. Зрозуміло, що ця гонка є чисто формальною.

Навіщо Swatch потрібен діамант?

Голова Swatch Найла Хайк прокоментувала покупку максимально відверто: «Я повинна була його купити. Я горда тим, що тепер володію найкрасивішим діамантом у світі». Нагадаємо, що швейцарський виробник годинників Swatch придбав Harry Winston у минулому році. Тепер діамант The Blue буде перейменований в The Winston Blue і, швидше за все, стане частиною маркетингової стратегії Swatch по просуванню цього бренду.

На цьому тижні аукціон в Женеві влаштував і sotheby’s, і, як ми вже писали аукціонний дім виставив на торги ще один легендарний камінь-кільце The Graff, який у результаті був проданий за $16 млн. Якщо повернутися до The Blue, то він міг бути проданий і за ще більш високу ціну. Діапазон був встановлений на рівні $21-25 млн. В цілому експерти кажуть, що попит на коштовності тримається на досить високому рівні і можна сказати, що ринок цілком здоровий.

Привабливий блиск діамантів

Діаманти представляють інтерес як предмети розкоші, які не псуються з часом і ціна на які навряд чи буде знижуватися. Один з відомих аналітиків у галузі, Гері Роскін, зробив таку цікаву заяву: «Який об’єкт може бути настільки дорогим, красивим і маленьким? Ви не будете в кишені носити картину Моне або 500 тис. акцій AT&T». Найбільш рідкісними камінням вважаються діаманти унікальних відтінків. До цієї категорії належать і The Blue, і The Graff. Зазначимо, що в сучасних умовах економічної волатильності діаманти можуть служити об’єктом для довгострокових вкладень з мінімальним ризиком. Єдина загроза — можливість втратити камінь в результаті пограбування.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково