Силіконові ущільнювачі надійніші, ніж каучукові

Author admin    Category Продажі     Tags 8 лет назад
1731840

Силіконові гуми, в порівнянні із звичайними, володіють цілим комплексом унікальних властивостей. Це, зокрема, і підвищені термо-, вогне- і морозостійкість, а також стійкість до опромінювання різними видами енергії, опір накопиченню залишкової деформації стиснення. Недешеві, у принципі, силіконові гуми користуються великою популярністю, оскільки мають підвищений ресурс роботи, у відмінності від гум на основі вуглеводневого каучуку. Якщо говорити про види цих виробів, то це можуть бути: електроізоляційні трубки, профілі, ущільнювачів, для використання в залізничному транспорті, будущільнювачі для скла або дверей, про що детальніше на сторінці http://bestlifememories.com/article01072013kompania-bars.html, смужки, ущільнювачів, шланги.

Надійний профіль силіконовий виготовляють з біологічно інертного матеріалу на основі силоксанового каучуку (силікону). По своєму зовнішньому вигляду силіконові профілі нагадують вироби із звичайної гуми. Але, завдяки особливій хімічній структурі, ці вироби (ущільнювачі з силікону) відрізняються багатьма позитивними властивостями. Силіконовий ущільнювач, наприклад, зберігає працездатність при температурах від мінус 60 і до плюс 200 градусів З і т.д. Вироби стійкі до дій озону і морської води (зокрема киплячої), спиртів і мінеральних масел, палива, а також слабких розчинів кислот і лугів.

Профільні силіконові вироби стійкі до радіації, ультрафіолету, електричних полів, розрядів. Силіконові профілі фізіологічні і нетоксичні, тому і знаходять широке застосування в харчовій, медичній промисловості. У медицині величезна перевага виробів полягає в тому, що їх можна стерилізувати гарячим повітрям, водяною парою. Властивості профілів з силікону мало залежать від температури, не міняються під впливом світла, повітря. Всі ці якості дозволяють застосовувати силіконові вироби надзвичайно різноманітно, охоплювати всі галузі промисловості.

Читайте також: Силиконовые уплотнители более надежны, нежели каучуковые
Силіконовий ущільнювач набагато вигідніший за звичайний каучуковий шнур. Вироби з універсальної гуми еластичні, з високою гнучкістю, здатні гасити коливання, вібрацію. Що не менш важливо, вони також екологічні. Насправді, профіль силіконовий має масу переваг. Як уже згадувалося, силіконові ущільнювачі використовують в багатьох галузях промисловості, найбільш затребувані, зокрема, в харчовій (наприклад, ущільнювачі застосовують для дверей хлібопекарського устаткування або кондитерських печей, молочних стерилізаторів, устаткування для переробиі м’яса, риби і т.д.).

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково