Author admin    Category Електронні гроші     Tags 8 лет назад

Термінали «Елекснет» розташовані майже у всіх крупних торгових точках Твері. Кудись спеціально йти, щоб передати показники лічильника і заплатити за воду і каналізацію, запевняє newmagnit.ru, тепер не доведеться.

У меню потрібно вибрати «Комунальні послуги», потім «Росводоканал Тверь» і ввести номер особового рахунку. Потім ввести нове свідчення свого лічильника води і система сама зробить розрахунок, при необхідності врахує пільги. Після оплати гроші в ту ж секунду зарахуються на особовий рахунок абонента. З технічної точки зору це самий передовий сервіс, єдиний у сфері ЖКХ в Твері.

Сплатити послугу жителі, як і раніше, повинні до 10 числа кожного місяця, але тепер можуть наперед НЕ передавати свідчення лічильника. Поки це нововведення стосується лише частини споживачів, ті у кого вже є прямий договір з тверським водоканалом. Кількість таких споживачів росте, тільки за останній місяць їх стало на 10 тисяч більше. У найближчій перспективі окремий рахунок на водопостачання і водовідведення одержуватиме кожен абонент. Сплатити рахунок можна буде будь-яким звичним способом. Тепер ще і за допомогою терміналу «Елекснет». А можна і зовсім не виходячи з будинку — через особистий кабінет на сайті «Тверь Водоканалу».

ДОВІДКА: ТОВ «Тверь Водоканал» у складі групи компаній «РОСВОДОКАНАЛ» управляє системою водопостачання і водовідведення м. Твері з 2007 р. Підприємство обслуговує 683 км водопровідних мереж і 470 км мереж каналізації. Щодня споживачам подається близько 140 тисяч кубометрів води, за рік – близько 50 млн. кубометрів підготовленої води. З 2008 ТОВ «Тверь Водоканал» реалізує інвестиційну програму по модернізації водної інфраструктури міста.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково