Оновлений Renault Kangoo вже у продажу

Author admin    Category Продажі     Tags 6 лет назад

Компанія Renault представила в Москві на міжнародному салоні Comtrans 2013 оновлений Kangoo. Вантажопасажирська модель, що витримана в новому стилі і одержала новий, могутніший бензиновий мотор, пропонується в Росії за ціною від 610 000 руб.

Як ми вже повідомляли, передок Renault Kangoo тепер виконаний в новому дизайнерському стилі Renault. Зокрема, емблема Renault стала помітнішою, зокрема за рахунок контрасту з чорними радіаторними гратами. Автомобіль одержав мигдалеподібні передні фари, обтічні дзеркала і оновлені задні ліхтарі, а великий округлий бампер висунутий за межі капота.

Інтер’єр автомобіля також зазнав зміни. Крім того, фургон став функциональнішим за рахунок нових опцій – панорамного даху і люка для довгомірних предметів.

Нової для вантажного Kangoo є версія з двома повноцінними сидіннями для дорослих пасажирів з можливістю трансформації одного з сидінь в невеликий столик.

За безпеку в оновленому Renault Kangoo відповідають подушки безпеки водія і пасажирів, в т.ч. бічні, система стабілізації курсової стійкості ESP, ABS, система електронного розподілу гальмівних зусиль, а також система екстреного гальмування.

Автомобіль оснащується новим бензиновим двигуном об’ємам 1,6 л потужністю 102 к.с., що крутить момент – 145 Нм, витрата палива – від 6,1 л на 100 км, а також вже знайомим дизельним (1,5 л, 86 к.с., витрата палива – від 4,9 л/100 км).

Вартість фургона Kangoo – від 610 тис. до 655 тис. руб. (раніше – від 608 тис. руб.), за пасажирську версію Kangoo Passenger просять від 660 тис. до 770 тис. руб.

Автор записи:

Новые комментарии

Популярные записи

Цікаве у мережі

Останні публікації

Додатково